Foto

Lokalita

Herlíkovice jsou vstupní branou do Krkonošského národního parku, pouhých 10 minut jízdy do Špindlerova Mlýna a jsou srdcem mnoha aktivit, které vás zabaví v každém ročním období.

V těsné blízkosti apartmánů se nacházejí adrenalinové sjezdovky a na své si díky udržovaným stopám přijdou i běžkaři. V létě pak stezky Krkonošského národního parku zvou k pěším túrám i cyklovýletům.

Unikněte před ruchem velkoměsta do přírody, aniž byste slevili ze svého pohodlí.

Milovníky zimních sportů potěší ski areál Herlíkovice, který se nachází v těsném sousedství apartmánů. Zde vás čeká 12 sjezdovek různých obtížností, z nichž nejdelší má 1 560 m. Součástí areálu je i lyžařská školka, udržované běžkařské tratě nebo možnost večerního lyžování na osvětlených sjezdovkách.

Samozřejmostí našich apartmánů jsou prostorné skladovací prostory, do kterých bezpečně uložíte své sportovní vybavení – ať už letní nebo zimní.

Foto

Kde najít klid a pohodu?

30 minut chůze

Při procházce na Herlíkovické štoly

7 minut chůze

Na výletě lanovkou

90 minut chůze

Na rozhledně Žalý při panoramatických výhledech

Kam vyrazit za poznáním?

45 minut chůze

Do Vrchlabí, vstupní brány Krkonoš

50 minut chůze

Na sakrální stavby od kapliček až po klášter

31 minut chůze

Do Krkonošského muzea

Jak si zasportovat?

7 minut chůze

Na lyžích či snowboardu ve ski areálu Herlíkovice

52 minut chůze

Pěšky na Möhwaldovu boudu

25 minut chůze

Z vrcholu Žalý
na kole či koloběžce

Foto

Zimní adrenalin

Milovníky zimních sportů potěší ski areál Herlíkovice, který se nachází v těsném sousedství apartmánů. Zde vás čeká 12 sjezdovek různých obtížností, z nichž nejdelší má 1 560 m. Součástí areálu je i lyžařská školka, udržované běžkařské tratě nebo možnost večerního lyžování na osvětlených sjezdovkách. 4 minuty jízdy se nachází také Ski areál Bubákov.

Přejít na mapu
skiareálu Herlíkovice

Zajímavosti v okolí

Obec Herlíkovice se nachází na kraji Krkonošského národního parku. Pěší túry po hřebenech hor se hned tak neomrzí, protože horská příroda se proměňuje v každém ročním období. Obdivovat ji můžete ze sedla horského kola, při pěší turistice, ale i z lanovek nebo z rozhleden Přední Žalý a Sovinec.

V nedalekém městě Vrchlabí můžete navštívit Krkonošské museum nebo malebný renesanční zámek s rozlehlým parkem. A velké sportovní centrum Špindlerův Mlýn je od Herlíkovic vzdáleno pouhých 15 minut jízdy.

Foto

Kde nás najdete?

Kontaktujte nás

Bc. Jakub Zeman

Výhradní prodejce – Broker Consulting, a.s.

[email protected]

+420 731 369 855

Jiří Kůtek

Výhradní prodejce – Broker Consulting, a.s.

[email protected]

+420 731 467 835