Foto

Prodejní tým

Foto

Magdalena Rudolfová

[email protected], +420 606 099 155

Po škole, zaměřené na veřejnosprávní činnost, jsem chvíli pracovala jako recepční v hotelu a obchodní zástupce v reklamní agentuře. Nicméně nic z toho mě nenaplňovalo a nenašla jsem se v tom. Jelikož jsem vždy bez problémů vycházela s lidmi, rozhodla jsem se zkusit štěstí v realitní kanceláři, kde je na komunikaci kladen velký důraz.

Hlavním pilířem mé práce je lidskost, empatie a pochopení. Snažím se být pro lidi pomocnou rukou při hledání nového bydlení a hledám pro ně takovou nemovitost, která pro ně bude ideální.

Spolu s Michalem tvoříme tým jak životní, tak pracovní. Myslím si, že Michala vhodně doplňuji, mou silnou stránkou je prezentace našich nápadů a vizí. Věřím, že má práce na každém případu je přínosem pro nás oba.

Foto

Michal Smítka

[email protected], +420 607 032 766

Po maturitě jsem pracoval v oboru informačních technologií, ale tato práce mě příliš nenaplňovala. Vždy mě bavilo poznávat nové lidi a rychle jsem pochopil, že bych to mohl využít pro svou budoucí profesi. A tak jsem se stal realitním makléřem. Udělal jsem si tedy práci ze svého koníčka.

„Každý prodej nemovitosti je životním příběhem několika lidí a je mi ctí spolu s nimi ten příběh pomáhat psát.“

V realitách pracuji od roku 2015 a za tu dobu se mi podařilo prodat nebo pronajmout stovky nemovitostí. Vždy se snažím mít nad věcmi kontrolu. Díky tomu mohu pracovat na 100 % a i sebesložitější případy dotáhnou do konce. Pokud se vyskytne nějaký problém, neutíkám, naopak se mu postavím čelem. Vždy totiž existuje řešení, jen je potřeba ho najít!

Nejdůležitějším bodem spolupráce je pro mne vždy důvěra ze strany klientů. Dobře odvedená práce totiž přináší další kontakty, obchody a příležitosti.

„Být realitní makléř pro mě není práce, to je životní styl.“

Když jsem se stal v oboru zkušenějším, vstoupila mi do života nová múza, která mi ukázala další směr. Jmenuje se Madlenka.

Společně pracujeme od roku 2017. Majda se stará převážně o administrativu, smlouvy, termíny a inzerce, zatímco já jednám s klienty, ať už osobně či telefonicky. V pracovním vztahu je Majda ta cyničtější, díky čemuž mě drží při zemi. Už předem mě připravuje na teoretické zádrhele, které by mohly nastat, a zároveň mě uklidňuje, když něco nejde podle plánu.

Developeři

JUDr. Jan Langmeier

JUDr. Jan Langmeier je advokát vykonávající činnost jako společník a jednatel společnosti Langmeier & Co., advokátní kancelář s.r.o., insolvenční správce a insolvenční správce se zvláštním povolením. V rámci výkonu činnosti insolvenčního správce se zvláštním povolením řeší Jan úpadky podniků s ročním obratem minimálně 100 milionů korun, nebo s více než 100 zaměstnanci. V rámci své činnosti je členem České advokátní komory a organizace INSOL EUROPE, evropské organizace sdružující profesionály v oblasti úpadku, insolvence a obnovy společnosti. Mimo jiné je Jan zapsán v seznamech likvidátorů a nucených správců vedených ČNB (pro investiční společnosti a investiční fondy a pro obchodníky s cennými papíry, banky, pojišťovny atd.), kdy v rámci této činnosti již likvidoval značné množství společností a dále poskytuje i poradenství při likvidaci společností, jako tomu činil např. pro investiční fond SOLIDEUS SICAV, a.s. Jan zároveň působí jako člen rozkladové komise ministra vnitra a jako rozhodce u Rozhodčího soudu při Hospodářské komoře ČR a Agrární komoře ČR. V rámci výkonu své činnosti se Jan například podílel na přípravě restrukturalizace společnosti DEKORA-Jeníček, a.s., na poradenství při reorganizaci společnosti Ernst Leopold s.r.o., a v poslední době měl na starosti např. řešení úpadku koncernové skupiny TRILOAD Invest s.r.o. Jan je zodpovědný za strategické řízení Aequitas Capital Investment a.s.

Foto

Mgr. Filip Shrbený

Filip je výkonný ředitel v rodinné společnosti BENT CZ s.r.o. zabývající se kontrolou kvality výrobků či součástek. Mimo výkon této funkce se Filip věnuje advokacii, kde se zaměřuje především na žádosti o evropské dotace. Filip je zodpovědný za řízení společnosti a za technickou odbornou analýzu technologií společností působících v oblasti portfolia a za vznik, hodnocení a průběžné řízení soukromých investic a průběžné řízení portfolia společností investujících do portfoliových investic.

Foto

Kde nás najdete?